KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12609229

nr 1260 9229

Gerhard Geidel

(1925-2011), Tyskland

Oljemålning, Skepp. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm

Gerhard Geidel, tysk bildkonstnär född 1925, död 2011.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 juni 2019
kl 18:22:23

Gerhard Geidel

Läs mer om Gerhard Geidel